Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми

Добре дошли! Пожелаваме ви приятно прекарване в това време, което сте с нас.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
cigaremos
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 2
Age : 29
Местожителство : sofia
Registration date : 05.05.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeСря Май 07, 2008 7:31 pm

Може ли да получа обяснение за нелепите обвинения кам К.Х.Т. Славия 2005. Бих искал както и целия отбор на Славия да изгледате записа от мача Славия 2005-Баните и да отцените съдийството и момента когато капитана Александър Христов е псувал и обиждал съдията Матей Кътовски. Не ви ли беше достатъчно че през целия мач съдията ги подкрепяше пък и сега искате да наложите парична глоба на треньора ни Николай Ваканов. Наистина съм много възмотен от случващото се защото с тези си действия убивате желанието за игра на децата просто е безмислено замислете се.
Върнете се в началото Go down
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 4:45 pm

Д-р Кътовски е доказан съдия. Аз мисля, че се представи на ниво в мача между Баните - Славия 2005, свиреше неутрално.
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
Niki_hockey
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 1
Местожителство : София
Registration date : 08.05.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 9:34 pm

За някои Д-р Кътовски може и да е доказан съдия,но в мача с Баните-Славия 2005 не го показа.Много ми е чудно,че ако е бил на ниво,защо дава къс корнер като съм спрял топката със стик.Според мен Кътовски не става за съдия!
edit by: ibiza4ever
Върнете се в началото Go down
refuel
Нов потребител
Нов потребител
refuel


Male Брой мнения : 4
Registration date : 08.05.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 10:35 pm

Здравейте!!! Не ми е ясно защо обвинявате съдията след като само вие спечелихте от това съдийство. Я попитайте играча с номер 5 от Славия дали докосна топката след като номер 9 би аут и топката влезна във вратата на Баните.- ако е мъж ще ви каже. А при късия корнер, когато 9та от Баните би и двама от Славия му посягат със стикове и след рикошет топката прехвърли вратаря ви и влезна във вратата, а се свири фал и не се зачете гола. А другия гол, беше отменен затова, че... , за какво да ви обяснявам и без това ще си коментирате вашите глупости. Интересно ми е защо след като и вие ги знаете тези неща коментирате съдийството. Наистина сте много наивни след като отправяте такива безпочвени обвинения и си мислите, че ще ви се размине, но -желая ви успех.
Върнете се в началото Go down
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeПет Май 09, 2008 1:19 pm

И аз съм на това мнение ама карай
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
MARTOTO
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 2
Registration date : 03.04.2008

2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: и аз нз   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitimeПет Май 09, 2008 9:35 pm

някои ако има материал от баните да праща skype:martoto92
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2-ри турнир за купата на кмета на община Баните   2-ри турнир за купата на кмета на община Баните Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
2-ри турнир за купата на кмета на община Баните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми :: БфХТ :: Съдийство-
Идете на: