Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми

Добре дошли! Пожелаваме ви приятно прекарване в това време, което сте с нас.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вазмущение!

Go down 
+5
the.rampage.rado
[Spc]
enjoy
Ballky
Iliana
9 posters
АвторСъобщение
Iliana
Нов потребител
Нов потребител



Female Брой мнения : 2
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 11:50 am

Възмутена съм от държанието на треньора на Славия (София) на провелото се в Баните състезание по хокей на треава. Неприличното му поведение контрастираше на фона на спортсментската игра и държание от страна на останалите отбори, но най - много съм възмотена от това, че по време на награждаването той пусна рап. Question И независимо от обясненията,че това е било любима песен на отбора, как е възможно такова безобразие. И още нещо неочтиво беше от страна на отбора да си трагне точно когато трябваше да наградят "Баните"... По дяволите София няма да избяга Laughing Но най - много ми стана жал за децата когато ги накара на напуснат игрището. Разплакани те, поради несдържането на нервите на своя треньор, напуснаха макар че имаха шанс в оставащите няколко минути да променят резултата. Да и те бяха добри, но поведението на собствения им треньор им изигра лоша шега.Ще използвам случая да кажа,че те се бориха достойно, но винаги има и победители и победени. КХТ "Баните" са номер 1 !!!
Върнете се в началото Go down
Iliana
Нов потребител
Нов потребител



Female Брой мнения : 2
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 3:20 pm

Вижте реалноста в очите - не обвинявайте съдията и отбора на Баните.Факта е, че съмочувствието Ви и на Вашия пиян треньор е много голямо и неможете да приемете загубата. Всякакви оправдания вече са излишни. Всички видяхме гнусното му поведението и гаврата с децата, кмета на общината, съдиите, дори с химна на България.Е как да го чуе уважаемия когато си слушаше музика човека.А относно цитирам "селяните от Баните",вие доказахте че сте повече от селяни с държанието и с просташкото си отношение.
Върнете се в началото Go down
Ballky
Нов потребител
Нов потребител
Ballky


Male Брой мнения : 18
Age : 34
Местожителство : Torino, Italy
Registration date : 02.04.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 3:39 pm

Драги ми Слависти,
Обръщам се към вас защото ми стана смешно от тези салзливи изпълнения и изказвания (Съдията е виновен и тнт, ние тренираме 5 пъти седмично и накрая се гаврят с нас). Като сте много прави станете съдии да видим какво ще правите тогава. Д-р Кътовски е доказан съдия и няма какво да се жалвате. Като сте лидер и капитан на отбора прочетете и вие поне един път правилника и разберете как трява да се държите по време на мач, защото този правилник не е само за съдията, той е и за играчите. Отворете го и прочетете точка

9. Игрално поведение: играчи

9.2. Играчите на терена трябва да държат винаги стика си и да не го използват по опасен начин.
Играчите не трябва да вдигат стика си над главата на други играчи.
9.3. Играчите не трябва да докосват, дърпат или блъскат други играчи, техните стикове или облекло.

Така че с тези неподготвени изказвания, с които се опитвате да обидите играчите и хората от Баните, не оспявате, да ние сме селяни, което не е обидно. Вие сами се обиждате, защото ние сме селяните от Баните, но вие сте софийските селяци. Смятам че не е нужно да се излатате повече - наведете глави и замълчете, защото ако си мислите, че сте звезди не е така. Топката е кръгла и се върти и лично аз смятам. че не надигравахте отбора на Баните, играта беше равностойна и интересна и на моменти и двата одбора имаха предимство, но определено Баните владяха повече топката и заслужено поведоха след 25 минута, защото не издържахте на темпото. Ако вие тренирате 5 пъти седмично, то нашите девойки водени от Маджура и Бахамеца тренират 6 и тренировките не са по 1 час да се отбие номера. Засрамете се играхте срещу отбор в който преобладава женския пол и ви биха по всички показатели, а и имате смелоста да се оправдавате със съдията. Не смятам това за мъжка постъпка!!!

Успех следващия път и дано времето на мача изтече до последната минута.
Върнете се в началото Go down
enjoy
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 1
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 4:13 pm

МНОГО ЛОШО СЪДИИСТВО,СЛАВИЯ Е НОМЕР 1 Evil or Very Mad МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО КАК СТАНАХА ВТОРИ МАКЕДОНЦИТЕ,ТЕ ПАК ИГРАХА СУПЕР ЛОШО,А В АЛБЕНА ДА НЕ ГОВОРИМ,А СЪДИИТЕ ИМ ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ,СВИРЕХА ЕДНИ ФАЛОВЕ Laughing
Върнете се в началото Go down
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 5:00 pm

Какво ти е толкова интересно децата играха и станаха 3-ти а не 2-ри както ти казваш.Поучете се от тяхната етика и морал
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
the.rampage.rado
Нов потребител
Нов потребител
the.rampage.rado


Male Брой мнения : 51
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 06.04.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 6:10 pm

Македонски отбор ли е имало?
Върнете се в началото Go down
http://www.rampagehockey.eu
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 6:34 pm

Да
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
refuel
Нов потребител
Нов потребител
refuel


Male Брой мнения : 4
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 11:13 pm

Нямам думи...! Просто това, което се случи е най- голямата глупост в този спорт и то благодарение на тренъора на Славия- срам и позор. Не знам дали това момче ще бъде наказано, но аз мисля, че не то е виновно, а тези, които го контролират.... или няма такива? То като взе едни телефони да звъни да ръкомаха... тц-тц-тц.... страшна работа, оставаше само да спрат черни лимузини и да ни избият, не мога да повярвам!!! Е..., какво ли се чудя то и песните, които слуша издават същността му. Има много да се учи, и аз смятам да му помогна- Моето момченце, демокрацията не е да не уважаваш хората около теб, нито да звъниш на мама и тате да им обясняваш колко са смотани тъпите селяни и колко си бил велик, а другите не са го оценили, нито да лъжеш обществото и да им обясняваш колко си бил добър , а другите колко слаби, но съдията бил такъв....Демокрацията не ти дава право да лъжеш и да обиждаш и да не уважаваш всичко свято, а точно обратното. Тези черти, които споменах и които са присъщи за теб с много други, характеризират комунизма, който ти толкова силно отричаш.
Върнете се в началото Go down
Niki Vakanov
Нов потребител
Нов потребител
Niki Vakanov


Male Брой мнения : 5
Age : 35
Местожителство : Sofia
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Славия София   Вазмущение! Icon_minitimeВто Май 13, 2008 11:13 pm

Виж сега ти "Мойто момче", първо не те знам кои си а и не ме интересува, сигурен съм, че си от прехвалените "Баняджии". Престанете с вашите провокативни мнения, сигурен съм, че имате собствено мнение, и бих ви препоръчал да използвате него, а не мнението на някой си който ви го казва да го говорите. Аз имам достойнство и ще ти кажа, не съм псувал никой от вас, защото съм запазвал някъкви норми, не си мисли, че ако съм искал нямаше да го направа, ти няма да ми казваш на кой да звъня по телефона, защото просто и ясно не си ми никакъв. Второ, не ми обяснявай за Демокрация, при положение, че още си живеете в село Баните под знамето на Комунизма и Социализма. Виж сега, не ти пожелавам да видиш как вашите деца безпомощно плачат от това, че някой си там (съдията) се подграва с тях на терена, много е неприятно. Много повече от теб съм се нагледал на спортни мераприятия (мачове), и не мисля, че някой от вас може да ме убеди, че по този начин с побутвания от сранични фактори, може да се прави спорт. Това ващо е издигане в култ на 1-то място. Да ми бяхте казали, че искате да станете шампиони, за да знам и изобщо да не си губя времето там. Аз не искам да споря с никого, но просто престанете с тези глупости.
Върнете се в началото Go down
http://www.slaviasofia.com
refuel
Нов потребител
Нов потребител
refuel


Male Брой мнения : 4
Registration date : 08.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 3:06 pm

Прав си, те там в СЕЛО Баните са големи селяни, ама за едно грешиш- няма социалисти, всичко е комунисти. И за друго искам да ти се извиня. След като написах онова мнение гледах и филмчето. За повечето работи си прав, но в спорта е така.
Върнете се в началото Go down
c.Ronaldo
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 1
Местожителство : Пловдив
Registration date : 06.05.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 6:03 pm

Кой има филмчето !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.kx-petarberon.dir.bg
Goalxkeeper
Нов потребител
Нов потребител
Goalxkeeper


Male Брой мнения : 19
Age : 31
Registration date : 22.04.2008

Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitimeПет Май 16, 2008 11:10 pm

c.Ronaldo написа:
Кой има филмчето !!!
Мале батка храна за всеки има по нагоре....всички да си вземат... lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вазмущение! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вазмущение!   Вазмущение! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вазмущение!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми :: Общ Форум :: Дискусии-
Идете на: