Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми

Добре дошли! Пожелаваме ви приятно прекарване в това време, което сте с нас.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Обърни внимание!

Go down 
+3
Boko
ibiza4ever
Niki Vakanov
7 posters
АвторСъобщение
Niki Vakanov
Нов потребител
Нов потребител
Niki Vakanov


Male Брой мнения : 5
Age : 35
Местожителство : Sofia
Registration date : 08.05.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 11:56 am

Значи преди да съм ти отговорил, не ми заключвай темата, бих ти казал да ми върнеш темата, защото не съм нарушил нито едно правило!
Върнете се в началото Go down
http://www.slaviasofia.com
ibiza4ever
Администратор
Администратор
ibiza4ever


Male Брой мнения : 14
Age : 37
Местожителство : София
Registration date : 01.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 12:36 pm

Niki Vakanov написа:
Значи преди да съм ти отговорил, не ми заключвай темата, бих ти казал да ми върнеш темата, защото не съм нарушил нито едно правило.

Ники :

1. Не си ти човека който може да ми каже как да подаржам форума!!! Форума си има 2-ма администратора и 2-ма Модаратора те имат всички права да трият , да заключват и др. подобни опции.
2. Няма да ти върна темата, защото във форума можеш да дискутираш, а не да обвиняваш хората.
3. Има и др. начини с които да се сваржеш с федерацията :

Българска федерация по хокей на трева
1040 София, бул. „В.Левски” 75
тел.: +359 2 9300654
тел./факс: +359 2 9300653
факс: +359 2 9815728 / 9630876
e-mail: bf_hockey@yahoo.com

4. Пак не си ти човека, който може да дава оцента за съдийството има си менижер на съдийте той е човека, който може да критикува и да дава оценка.
Върнете се в началото Go down
http://bghockey.info
Niki Vakanov
Нов потребител
Нов потребител
Niki Vakanov


Male Брой мнения : 5
Age : 35
Местожителство : Sofia
Registration date : 08.05.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 12:47 pm

Виш сега Термо, предназначението на форума е да се обсъждат теми и хората до дискотират по тях, вие от Баните сте завзели форума и никой не може да се добере до него. Аз мога да си говора всичко за Кътовски, защото прави безумни грешки и нестава за съдия може да разбира от съдииство обаче на игрището е слаб. Ако искаш да си справедлив сложи някой от модераторите да са от други отбори. и не използвай думите на някой хора много добре знаеш кои.
Върнете се в началото Go down
http://www.slaviasofia.com
Boko
Администратор
Администратор
Boko


Male Брой мнения : 24
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Registration date : 31.03.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 2:25 pm

Niki Vakanov написа:
Виш сега Термо, предназначението на форума е да се обсъждат теми и хората до дискотират по тях, вие от Баните сте завзели форума и никой не може да се добере до него. Аз мога да си говора всичко за Кътовски, защото прави безумни грешки и нестава за съдия може да разбира от съдииство обаче на игрището е слаб. Ако искаш да си справедлив сложи някой от модераторите да са от други отбори. и не използвай думите на някой хора много добре знаеш кои.

Абе от Баните са били всички.. Пфф някой каза ли дайте и аз да помогна с нещо? Не.. Всеки се натиска и после "Аа всички са от Баните и т.н". Idea

Niki Vakanov написа:
вие от Баните сте завзели форума и никой не може да се добере до него.

Не разбирам "ние от Баните" как сме завзели форума.. confused Форума е абсолютно достъпен за всеки 1 потребител, стига той да спазва правилата..

Niki Vakanov написа:
Значи преди да съм ти отговорил, не ми заключвай темата, бих ти казал да ми върнеш темата, защото не съм нарушил нито едно правило!

Ох.. Не бъди толкова сигурен, че не си нарушил нито едно от правилата..
Веднага ти давам и отговор:

VaDeSoR написа:
5.Поне малко помислете преди да пуснете темата си в някой от форумите. Ако не е на точното място тя ще бъде местена в Раздел Чистота, Форум - "Кошче"!

Смяташ ли че темите ти са точно за този раздел?

Цитат :
Съобщения и важна информация. Официални изявления на федерацията.

А или не извинявай, ти вече май и Директор на БФХТ стана.. affraid

Е не "ние от Баните" (вече и "Баняджии") имаме с цел тука да си правим подигравки.. Ако си мислиш така си в голяма грешка! Администраторите, Модераторите според мен няма значение от кой отбор ще са.. Това е форума на БФХТ, тъй че те тук си вършат работата като Администратори и Модератори на форума! Да си видял някой от Администраторите или Модераторите да е направил нещо нередно спрямо потребителите от другите отбори?
Върнете се в началото Go down
https://bghockey.bulgarianforum.net
Ballky
Нов потребител
Нов потребител
Ballky


Male Брой мнения : 18
Age : 34
Местожителство : Torino, Italy
Registration date : 02.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 5:25 pm

Ей вие Администраторите,
Много сте нахални как може да триете темите на Ники Laughing той е прав, форума е превзет, оставете го да говори да се забавляваме и ние. То толкова глупости изписани на едно място не съм чел никога даже и в "Алманаха на тъпаците"
Върнете се в началото Go down
Boko
Администратор
Администратор
Boko


Male Брой мнения : 24
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Registration date : 31.03.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 6:13 pm

Ballky написа:
Ей вие Администраторите,
Много сте нахални как може да триете темите на Ники Laughing той е прав, форума е превзет, оставете го да говори да се забавляваме и ние. То толкова глупости изписани на едно място не съм чел никога даже и в "Алманаха на тъпаците"

Хахаха.. Забрави да споменеш и Модераторите. Laughing Форума изцяло е "превзет".. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://bghockey.bulgarianforum.net
the.rampage.rado
Нов потребител
Нов потребител
the.rampage.rado


Male Брой мнения : 51
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 06.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 7:00 pm

Само дето той си е в пълното право...

Не е казал, че тоя и тоя е такъв и такъв в прав и ясен текст. Поиска обяснение защо това и онова...

Нито е псувал тука нито нищо....

Както и да е...
Върнете се в началото Go down
http://www.rampagehockey.eu
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 7:47 pm

Съветвам те да прочетеш отново темата в кошчето.
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
dicanio
Нов потребител
Нов потребител



Male Брой мнения : 3
Местожителство : София
Registration date : 08.05.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeСря Май 14, 2008 10:38 pm

Такаааа не искам да земам страната на никой,нооооо е очевидно че админа е страна в спора и не мери по еднакъв начин постовете.Има коментари и на хора от Баните които обвиняват и говорят глупости но те не са изтрити.По принцип не е хубаво да става говорилня защото за това си има чатове,но и недаването на думата бие малко на диктатура
Върнете се в началото Go down
http://mgu.dir.bg
Boko
Администратор
Администратор
Boko


Male Брой мнения : 24
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Registration date : 31.03.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 2:06 pm

dicanio написа:
Такаааа не искам да земам страната на никой,нооооо е очевидно че админа е страна в спора и не мери по еднакъв начин постовете.Има коментари и на хора от Баните които обвиняват и говорят глупости но те не са изтрити.По принцип не е хубаво да става говорилня защото за това си има чатове,но и недаването на думата бие малко на диктатура

Да те светна, че постовете на никой потребител не са били изтривани.. Оная темичка Термо цялата е премести в Кошчето. Следователно всички постове заедно с темата са отлетяли.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://bghockey.bulgarianforum.net
the.rampage.rado
Нов потребител
Нов потребител
the.rampage.rado


Male Брой мнения : 51
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 06.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 5:25 pm

Niki Vakanov написа:
Здравейте,

По случай на нападките към мен, на турнира за "Купата на Кмета на Баните", искам да изразя моето мнение.

Вече, чух хиляди лъжи и спекулации отностно моето държание и това на отбора ми. някой хора ме обвиниха, че съм бил пиян, че съм скачал да се бия, че съм докарал агитка която скача по оградите, че съм показвал средни пръсти, че съм искарал отбора си демонстративно от терена, че съм пускал МРЪСЕН рап по време на химна, щяли са да ме арестуват и хиляди други глупости,.

Господин Антонов,

много съм възмутен от това, че ме обвинявате и ме излагате пред хокейната общественост с измислици и спекулации.

1. Не съм бил пиян и не съм возил децата си в нетрезво състояние.
2. Не съм скачал да се бия с никой.
3. Не съм водил агитка, а хората от баните непрекъснато провокираха мен и моя отбор с псувни и ругатни и те скачаха като маймуни по оградите.
4. Не съм показал на никого среден пръст, това ми е под достойнството.
5. Искарах отбора си защото бяха изгонени 2-ма съзтезатели от нашия клуб и мача не можеше да продължи с толкова малък брой съзтезатели от нашия отбор.
6. Не съм пускал Мръсен рап по време на химна, защото първо нямаше химн и второ пуснах песен която ни е любима на целият отбор и я пуснах когато награждаваха само и единсвено нашият отбор.
7. Аз не съм престъпник и не виждам поради каква причина можеше да ме арестуват, ако си мислят, че още сме в комунизма и хората не могат да си кажат мнението, жестоко се лъжат, България е демократична държава и всеки може да си каже мнението си публично. А това че съм казал, че отборо на Баните е бутан на всеки турнир го потвърждавам.


Искам да изразя недовоството си към тенденциозното съдийство на Д-р М. Кътовски, подигравка с отбора ни, смея да твърдя, че неговите отсъждания не оставиха шанс нашият отбор на вземе купата. Най-лошото е, че след мача всички деца от нашият отбор с сълзи на очи ме питаха как може да сме надиграли отбора на Баните и заради съдията да загубим. По този начин се губи всякакъв смисъл от самато игра и се убива желанието на децата ни да играят хокей.


Ще коментирам и нападките към капитана на отбора ни Александър Христов, че е удрял вратаря си с стик. Знаете ли какво ще ви кажа, А. Христов е един истински мъж и капитан и въпреки крехката му възраст на него може да се разчита и в най-трудните моменти, той е доказал, че е най-добрия хокейст в България за тази възраст, но въпреки всичко той не е национален съзтезател вече, и то пак тенденциозно. Той удари вратаря си с стика за да се мобилизира и мисля, че не е направил нищо лошо, напротив с тази си постъпка той ми доказа, че е истински капитан който може да надъхва съотборниците си, аз съм твърдо зад него и ще го подкрепям и защитавам за всичко и от всички.

Искам да благодаря на хората които ме подкрепиха.

Искам да помоля някой от БФХТ да ми отговори. Благодаря!
СЛАВИЯ СОФИЯ

Какво е казал което не е за пред хора?!

Трети път да я прочета ли?
Върнете се в началото Go down
http://www.rampagehockey.eu
[Spc]
Модератор
Модератор
[Spc]


Male Брой мнения : 28
Местожителство : Spain ibiZa
Registration date : 01.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 5:36 pm

Слушай ся :
1.Темичката не е на мястото си.
2.Погледни "3" и ми кажи не е ли обида.
3.Никой няма право да обижда никой по какъвто и да е повод.
Върнете се в началото Go down
http://www.bghockey.info/
the.rampage.rado
Нов потребител
Нов потребител
the.rampage.rado


Male Брой мнения : 51
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 06.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 5:52 pm

Той изказва мнение какво е било... Както НЯКОЙ е изказал, че е правил той мизерии... Все едно НЯКОЙ сега да каже, че съм баси льольото и аз да не мога да се защита? Той е избрал да пита тук, лошото е че нито тук, нито в офис, нито никъде няма да получи отговор за каквото и да било... Най-много да му джуфнат една 200 лв глоба и по живо по здраво....

А че не е за тук темата - тва е верно... Просто имате едно копче там "премести" (и ние сме били модери и админи... cheers ) и се мести във верния раздел... На всеки се случва да не пусне тема в правилния раздел..., после обаче не можем да я местим ние...

И моля те не със "слушай ся!", "да те светна" и т.н.... Ако може... ако не може - здраве да е... нема да са вайкаме и да се тюхкаме я...

ЕДИТ: От 7 години посещавам форуми и съм на "ти" с форумната култура.... Неговото определено не е "обида"
Върнете се в началото Go down
http://www.rampagehockey.eu
ibiza4ever
Администратор
Администратор
ibiza4ever


Male Брой мнения : 14
Age : 37
Местожителство : София
Registration date : 01.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 6:03 pm

Форума си има правила още при регистрацията следва да бъдат прочетени.

5-та точка от правилата на форума :

5.Поне малко помислете преди да пуснете темата си в някой от форумите. Ако не е на точното място тя ще бъде местена в Раздел Чистота, Форум - "Кошче"!

С този въпрос спираме до тук.

А тва, че му е поставена глоба си има причина, без причина неможе да се сади човек.
И с този въпрос прилключихме.
Върнете се в началото Go down
http://bghockey.info
the.rampage.rado
Нов потребител
Нов потребител
the.rampage.rado


Male Брой мнения : 51
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 06.04.2008

Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 6:06 pm

Слагай катанеца....
Върнете се в началото Go down
http://www.rampagehockey.eu
Sponsored content





Обърни внимание! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обърни внимание!   Обърни внимание! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обърни внимание!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българска Федерация по Хокей на Трева Форуми :: Отдел чистота :: Кошче-
Идете на: